pokládky podlah, dřevěné podlahy a vinylové podlahy

Vinylové podlahy

Objectflor

Vinylová podlaha Řady výrobce vinylových podlah Objectflor :

  • Camaro
  • Expona Domestic
  • Expona Commercial
  • Expona Design
  • Futura
  • Expona click

Řady vinylových podlah Karndean:

  • Lightline
  • Conceptline
  • Projectline

http://www.objectflor.de

CENA od 399,- Kč


Katalog vinylových podlah Conceptline

Katalog vinylových podlah Expona Domestic

Vinylové podlahy galerie

Vinylové podlahy obývací pokoj Vinylové podlahy obývací pokoj 2 Vinylové dětský pokoj Vinylové podlahy pracovna Vinylové podlahy obývací pokoj 2
Vinylové podlahy kuchyně Vinylové podlahy restaurace Vinylové podlahy galerie Vinylové podlahy podkroví Vinylové podlahy obchod

Objectflor výrobce vinylových podlah – o firmě:

Německá firma Objectflor patří k vedoucím evropským výrobcům vinylových podlah určených do domácností a objektů. Od roku 1996 je Objectflor jednou z 11 dceřinných společností anglického koncernu James Halstead Flooring.

Na základě dlouholeté tradice a bohatých zkušeností nabízí Objectflor prvotřídní výrobky splňující nejvyšší jakostní standardy a díky modernímu centrálnímu skladu krátké dodací lhůty.

Produkt – vinylová podlaha:

Designové vinylové podlahy – základ pro kreativní prostory

Designové vinylové podlahy nabývají při kreativním zařizování interiérů nových rozměrů. Rozmanité kolekce vinylových podlah firmy Objektflor nabízí širokou škálu barev v dezénech dřeva, kamene a kovu. Reprokukce a povrch těchto moderníchvinylových podlah působí díky inovačním tiskovým a azícím technikám autenticky a přirozeně.  Jsou vhodné do všech obytných i komerčních prostor.

Výběr z kolekcí:

Conceptline 2,0mm – novinka na rok 2010 /viz Katalog Conceptline ke stažení/

Přírodní  kámen
Nechte se nadchnout  10 elegantními dezény kamene.  Přírodní kámen nebo břidlice, designová kolekce Conceptline nabízí fascinující autentické struktury.

Dřevo
Se svými  20 nevšedními dezény dřeva je nabídka kolekce Conceptline bohatá jako příroda sama ať už ve svém klasickém, moderním či rustikálním provedení. Volba je jen na Vás.
Vámi vybranou podlahu můžete vhodně  kombinovat s různými motivy designových částí a bordur. Rozměry bordur závisí na vybraném dezénu a barvě,  na přání podáme více informací.

Technická  data
Conceptline je heterogenní PVC-krytina na bázi fototechnické reprodukce s transparentní užitnou vrstvou a polyuretanovou ochranou. Hodí se na podlahové topení, lze použít kolečkovou židli. /více viz Katalog Conceptline/

Rozměry a balení:
Dlažba
18 ks / 30,5 x 61,0 cm / 3,34 m2 36 ks /10,2 x 91,4 cm / 3,34 m2
Lamely
16 ks / 45,7 x 45,7 cm / 3,34 m2 24 ks /15,2 x 91,4 cm / 3,34 m2

Expona Domestic 2,0mm – nová kolekce 2010 (viz www.expona-flooring.com)

Vaše podlaha má být přirozeně krásná. Ale také musí být snadná na údržbu, praktická, tichá, autentická, robustní, dlouhodobá, kreativní, příjemná a …. a …. a….
krátce řečeno:   Expona Domestic

Kolekce s 18 dekory kamene a 32 dezény dřeva nabízí řešení pro každý vkus a styl. Inovační tiskové techniky a realistické struktury povrchů vytváří živý design, která vás jednoduše uchvátí.

Vlastnosti:
Dlouhá  životnost – robustní povrch je odolný, takže vaše podlaha zůstane trvale hezká.  Při chůzi pocitově příjemný a tichý.

Jednoduchost – díky malé tloušťce (2,0mm) se Expona Domestic výborně hodí pro rekonstrukce a také pro pokládku na podlahové vytápění.  Podlahu trvale chrání ochranná PU- vrstva a její údržba je velice snadná.

Odolnost – vinylová podlaha Expona Domestic je odolná proti vlhkosti a znečištění, lze ji bez problémů položit do kuchyní a koupelen. Znečištění se dají snadno odstranit.

Údržba – vinylová podlaha se dá snadno čistit. Doporučujeme pravidelné suché čištění vysavačem nebo smetákem, větší nečistoty se dají odstranit vlhkým hadříkem pomocí nějakého neutrálního  nebo PU- čistícího prostředku.

Garance:
Při správném užívání a údržbě zůstává podlaha neomezeně dlouho pěkná. Firma Objectflor dává na podlahy Expona Domestic záruku 15 let ve všech bytových prostorách.

Ochrana životního prostředí:
Podlahy Expona Domestic jsou vysoce kvalitní a trvalé krytiny a splňují ty nejdůležitější předpoklady pro trvalé produkty.  Při pokládce vzniká pouze nepatrný odpad, čímž se chrání přírodní zdroje.

Po dosloužení se dají vinylové podlahy různými způsoby recyklovat.  Opotřebovaný materiál lze po jeho zpracování dát znovu do výroby, šetří se tak nové suroviny.

Přezkoušená  kvalita:
Vinylové  podlahy Expona Domestic mají certifikát stavebního dozoru Německého institutu pro stavební techniku (DIBt) a mohou být bez obav použity ve všech třídách odpovídajících bytových a objektových prostor.

Expona Domestic splňuje požadavky německého schematu  Komise pro zdravotní hodnocení staveních produktů (AgBB).  To stanovuje jakostní kritéria při výrobě stavebních materiálů a při jejich používání ve vnitřních prostorách s ohledem na zdraví a podporuje používání produktů s malým obsahem emisí.

Jistota:
Objectflor pověřil institut Eurofin, vedoucí ho poskytovatele v oboru analytiky pravidelně kontrolovat u podlah obsah látek a emisí na odchylky od stanovených hodnot institutu DIBt. Tato doplňující jakostní třída je označena na obalech ochrannou známkou písmenem „ Ü“ (značka kontroly).Tím vám firma Objectflor nabízí mimořádněě vysokou míru jistoty.

Technická  data:
Složení – Expona domestic se kládá celkem z 5 vrstev:

1.  PU-ochranná vrstva –  chrání před znečištěním
2.  Užitná vrstva  (0,4mm) – silná transparentní vrstva chránící dekor
3.  Vrstva dekoru – exklusivně pro Exponu se vyvíjí mnoho dekorů, nanáší se pomocí tisku
4.  Stabilizační vrstva – více stability mír díky minimalizaci fyzikálně podmíněných změn (např. teplotními výkyvy)
5.  Nosná vrsta – základ pro dlouhou životnost a účinnost podlah Expona

Jednotlivé vrstvy jsou tepelně  slisované dohromady.

Třída: 23/32/41

Vhodné pro podlahové vytápění  i pro kolečkovou židli.

Rozměry a balení:
Vinylové podlahy Expona Domestic se dodávají ve formě dlažby nebo lamel v různých velikostech podle druhu dekoru. U bytového prostoru je důležitý detail. Z toho důvodu je každý dekor k dostání pouze v rozměrech, kde perfektně vyniknou jeho přednosti.

Lamely Dlažba

10,2  x  91,4 cm       45,7  x  45,7 cm

15,2  x  91,4 cm       30,5  x 61,0 cm

15,2 x 121,9 cm       61,0  x  61,0 cm

18,4 x 121,9 cm

20,3 x 121,9 cm